| |  Voor liefhebbers van Elvis én romantische films is er goed nieuws: Wedding at Graceland is nu te zien op Videoland.
De film vertelt het verhaal van Laurel en Clay, die zich voorbereiden op hun bruiloft. Het stel woont in Memphis en dat zorgt ervoor dat de kijker wordt meegenomen langs tal van herkenbare locaties in de stad. Uiteraard speelt ook Graceland een belangrijke rol in het verhaal, met sfeervolle beelden van het iconische landgoed.
Een leuke extra voor Elvis-fans is de verschijning van Priscilla Presley, die in de film een rolletje heeft en later samen met Laurel en Clay op Graceland te zien is.
Wedding at Graceland is het vervolg op de eerder verschenen film Christmas at Graceland en borduurt voort op dezelfde warme, romantische sfeer, met Memphis en Elvis als vertrouwde achtergrond.
De film is beschikbaar voor iedereen met een Videoland-abonnement.
| |